BLT& Flatbreads

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 17 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Nowy Dwór

BLT& Flatbreads

BLT&Flatbreads to lokal mieszczący się na ulicy Ruskiej 58/59 we Wrocławiu. Lokal znajduje się w pobliżu Kino Helios. Z menu można wybierać: śniadania, burgery, przystawki, pizze, dania główne naleśniki, sałatki oraz desery. Jest to idealne miejsce na posiłek do syta po emocjonującym filmie. Lokal nadaje się na spotkania z przyjaciółmi, obiady, kolacje rodzinne i nie tylko. W zasadzie każdy znajdzie coś dla siebie. Smak potraw oraz jakość obsługi pozostawiamy waszej ocenie.

Adres: ul. Ruska 58/59

Strona WWW: www.blt.wroclaw.pl/

Godziny otwarcia:
Pon – Czw.: 11:00 – 22:00
Pt. – Sob.: 11:00 – 00:00
Niedz.: 12:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: blt@blt.wroclaw.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa