Pizzeria Palermo

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 23 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Borek, Krzyki

Pizzeria Palermo

Informacje jakie posiadamy o Pizzerii Palermo to ulica na której mieści się lokal, jest to ul. Powstańców Śląskich 168, oraz numer telefonu. Niestety nie posiadamy informacji na temat menu, które oferuje restauracja, na temat obsługi oraz innych szczegółów tak ważnych aby mile spędzić czas. Zachęcamy do kontaktu w celu uzupełnienia wizytówki.

Adres: ul. Powstańców Śląskich 168

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa