Warka Piwiarnia

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 23 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Warka Piwiarnia

Warka Piwiarnia to lokal mieszczący się na ulicy Włodkawica 5 we Wrocławiu. Jest to dzielnica Stare Miasto. Z menu lokalu możemy wybierać pizze, zapiekanki, makarony, sałatki. Pizza dostępna jest w dwóch rozmiarach oraz w 18 rodzajach. Aby zaspokoić swoją fantazję kulinarną można stworzyć swoją pizze. :) Lokal oferuje transmisje różnych spotkań sportowych. W trzech salach można podziwiać wyczyny sportowców. W czasie ważnych wydarzeń sportowych zachęcamy do rezerwacji stolika. Zapraszamy.

Adres: ul. Włodkowica 5

Strona WWW: www.warka.wroc.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: od 10:00
Niedziela:od 12:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
duża

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa