Aioli – Małopanewska

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 22 Listopad, 2011

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Popowice

Aioli

Aioli to restauracja, która w swojej ofercie ma głównie pizzę i inne dania włoskie takie jak makarony, sałatki, zupy i inne dania z pieca. Jeśli cenicie sobie kuchnie włoską, to musicie tu zaglądnąć, a Wasze podniebienia na pewno zostaną uhonorowane w należyty sposób. Oczywiście typowe dania obiadowe również znajdziecie w jej menu. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do odwiedzin i wyrazić opinie na naszych stronach.

Adres: ul. Małopanewska 2

Strona WWW: www.aioli.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziełek – Czwartek: 11:00 do 22:00
Piątek: 11:00 do 23:00
Sobota: 12:00 do 23:00
Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: j.witczak@kucharz.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 30cm
duża – 42cm

Dowóz: Tak, minimalna wartość zamówienia 15zł, bezpłatnie Gądów, Kosmonautów, Popowice, Szczepin, Kuźniki. Poza obszarem koszt 2-5zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa