Amalfi Ristorante Pizzeria

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 17 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Nadodrze, Śródmieście

Amalfi Ristorante Pizzeria

Amalfi Ristorante to lokal, który istnieje już od 2003 roku we Wrocławiu. Nazwa lokalu pochodzi od włoskiego miasteczka Amalfi. Jak łatwo się domyślić restauracja oferuje kuchnię włoską. Dania przygotowane są w tradycyjny włoski sposób, aromat oraz smak potraw wzbogacony jest świeżymi oraz oryginalnymi składnikami sprowadzanymi z Włoch. Z menu do wyboru mamy pizze klasyczne, pizze wykwintne, makaron produkowany w lokalu, risto, owoce morza, mięso. Menu restauracji oferuje nam również duży wybór win oraz deserów. Restauracja realizuje zamówienia z dostawą do klienta.

Adres: ul. Więzienna 21

Strona WWW: www.amalfi.pl

Godziny otwarcia:
pn. nd. 12.oo – 24.oo

Telefon kontaktowy:

E-mail: amalfi@amalfi.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa