Amore Mio

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 13 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Krzyki


Amore Mio

Amore Mio to lokal mieszczący się na ulicy Partynickiej 32d/4. Lokal oferuje szeroki wybór pizzy w ponad 40 rodzajach oraz dwóch wielkościach. Pizzeria idealnie nadaje się na wypady rodzinne, lokal w swojej ofercie posiada również menu dla najmłodszych klientów w przystępnej cenie. Z menu oprócz pizzy mamy do wyboru; przystawki, sałatki, makarony, dania z pieca. Lokal Amore Mio to kameralne i przytulne miejsce, jednak dla osób chcących spędzić czas w domu pizzeria oferuje dowóz swoich potraw do klienta. Dowóz obejmuje dzielnice: Partynice, Ołtaszyn, Klecina, Borek, Wysoka, Bielany, Oporów.

Adres: Partynicka 32D/4

Strona WWW: www.amoremio.wroclaw.pl/

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek: 11.30 – 23:00
piątek – sobota: 11.30 – 24:00
niedziela: 11:30 – 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
26 cm
36 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa