Basilia & Lubczyk

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 21 Luty, 2012

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Muchobór Mały

Basilia & Lubczyk

Na ulicy Tęczowej we Wrocławiu można znaleźć lokal Basilia & Lubczyk. Lokal ten to idealne miejsce na spotkania rodzinne, spotkania ze znajomymi. Menu restauracji przygotowane jest we włoskim stylu, który przeplata się z tradycyjna polską kuchnią. W części włoskiej menu można znaleźć potrawy takie jak: pizze, spaghetti, makarony, sałatki. Natomiast w części polskiej można degustować potrawy: kapuśniak, flaczki, zupy pierogi, gołąbki i wiele innych. Firma oferuje również usługi cateringowe.

Adres: ul. Tęczowa 22

Strona WWW: www.lubczyk.wroclaw.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa