Casablanca

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 21 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Muchobór Mały

Casablanca

Casablanka czyli restauracja na ulicy Włodkowickiej 8a to miejsce, które ma za sobą sporą historię. Jednak losy restauracji w ostatnich latach nie należały do najlepszych. Na szczęście Casablanka powróciła do świetności lat 90, kiedy to była legendą. Lokal łączy ze sobą kulinaria, muzykę oraz świat bohemy. W obfitego menu zwrócimy uwagę na pizzę, która dostępna jest w ponad 20 rodzajach. Lokal swoim klientom proponuje również organizację imprez do białegoo rana. Menu dobierane jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Adres: Ul. Włodkowica 8A

Strona WWW: www.casablancawroclaw.com

Godziny otwarcia:
pn. pt. 12.00 do ostatniego gościa.

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa