Casagrande – Borowska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Huby, Krzyki

Casagrande

Casagrande znajduje się przy skrzyżowaniu z ulicą Śliczną. Wystrój lokalu jest skromny, ale kolory drewna nadają mu ciepły nastrój. W środku jest miejsca dla kilkunastu osób, a dodatkowym atutem jest pizza pieczona w piecu opalanym drewnem. Oprócz pizzy możecie tu także zjeść makarony, sałatki i lasagne. Cechą charakterystyczną ułatwiającą lokalizacje tego miejsca, są wyjątkowo ciekawe malunki na ścianach budynku, w którym się znajduje.

Adres: ul. Borowska 102/104

Strona WWW: www.casagrande.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 12:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 24cm
duża – 32cm

Dowóz: Tak, bezpłatnie do 3km przy zamówieniu powyżej 20zł, przy zamówieniu poniżej 20zł koszt 2 zł, powyżej 3 km koszt 1 zł za km


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa