Ciao Ciao Pizza&Pasta

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 17 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Południe

Ciao Ciao Pizza&Pasta

Pizzeria Ciao Ciao mieszcząca się na ulicy Rzeźbiarskiej niedawno odchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji w pizzerii można było skorzystać ze specjalnie przygotowanych kuponów rabatowych. Główną pozycją w menu jest pizza, która jest dostępna w trzech rozmiarach oraz zajmuje aż 33 pozycje w menu. Oprócz pizzy w lokalu możemy jeszcze zamówić: makarony, sałatki, przystawki. Wnętrze Pizzerii Ciao Ciao jest bardzo eleganckie oraz kameralne. Idealnie nadaje się na romantyczną kolację we dwoje.

Adres: ul. Rzeźbiarska 4

Strona WWW: http://pl-pl.facebook.com/pizzaciaociao?sk=photos

Godziny otwarcia:
brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
23 cm
32 cm
45 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa