Czarny Kot Biały Kot – Armii Krajowej

2
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 22 Listopad, 2011

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Gaj, Krzyki

Czarny Kot Biały Kot

Czarny Kot Biały Kot, to oprócz pizzerii, także restauracja i galeria. Jej twórcy postanowili urozmaicić miejsce, w którym człowiek zwykle spędza czas jedząc i rozmawiając. Tutaj macie także możliwość obcować ze sztuką. Jeśli chodzi o pizze, macie do wyboru tradycyjne włoskie (z serem mozzarella i sosem pomidorowym) kompozycje, a także te bardziej współczesne. W sumie wszystkich kompozycji jest 35 – to oznacza, że jest w czym wybierać. Dodatkowo, możesz zamawiać pizzę pół na pół – to opcja dla tych niezdecydowanych.

Adres: Al. Armii Krajowej 14b/1

Strona WWW: www.czarnykotbialykot.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
duża
XL

Dowóz: Tak, bezpłatnie powyżej 35zł w wyznaczonej strefie


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa