Della Casa

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Klecina, Krzyki

Della Casa

Della Casa na ulicy Skarbowców to jeden z dwóch lokali tej marki mieszczący się we Wrocławiu. Lokal przygotowuje dania na bieżąco, ze świerzych produktów, dlatego też obsługa prosi o cierpliwość, ponieważ dania przygotowywane na bieżąco wymagają czasu. Smak potraw pozostawiamy Waszej ocenie. Z menu do wyboru mamy przede wszystkim pizze, która dostępna jest w trzech wielkościach oraz w prawie 30 smakach. Pizze można skomponować według własnego upodobania. W menu oprócz pizzy dostępne są również dania takie jak: makarony, przystawki, gyros, ryby, mięso z grilla, sałatki.

Adres: ul. Skarbowców 89b/a

Strona WWW: www.dellacasa.pl

Godziny otwarcia:
pn. sb. 11.00- 21.00
nd. 13.00- 21.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 20 cm
średnia 31 cm
duża 40 cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa