Della Casa

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Partynice

Della Casa

Della Casa ten lokal można znaleźć na ulicy Zwycięskiej 14f. Restauracja znajduje się nieopodal Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Lokal czynny jest w od poniedziałki do soboty w godzinach od 12.00- 21.00. Niestety nasz portal nie posiada informacji na temat menu, prosimy o kontakt właściciela lokalu w celu uzupełnienia wizytówki. Zachęcamy do komentowania lokalu.

Adres: Zwycięska 14F

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
pn. -sob. 12.00-21.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa