Devilpizza

13
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Ołbin, Śródmieście

Devilpizza

Devilpizza to jedna z niewielu pizzerii we Wrocławiu jak nie jedyna oferująca swoje usługi do 4.00 rano. Z menu do wyboru mamy dwie wielkości i teoretycznie niezliczoną ilość jej rodzai, ponieważ każdy może skomponować własną pizze. Lokal również oferuje promocje, zamówiona pizza do godziny 22.00 jest tańsza o 15 %.Pizze możemy zamówić telefoniczne, ale również on-line. Prosimy o opinie na temat lokalu.

Adres: Jedności Narodowej 179

Strona WWW: www.devilpizza.pl

Godziny otwarcia:
pn-nd: 19:00-04:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 32 cm
duża 45cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa