Di Roberto

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Gajowice

Di Roberto

Restauracja Di Roberto to lokal mieszczący się na ulicy Trwałej 7 we Wrocławiu. Lokal powstał w 2007 roku. Z menu można wybierać pizze, gyros, pierogi oraz schabowego. Lokal mieści się w pobliżu Akademii Ekonomicznej. Od niedawna lokal oferuje obiady domowe na wagę. Cena za 100g to 2,49 zł, dla studentów po okazaniu legitymacji cena wynosi 2,19 zł. Natomiast po godzinie 19 cena za 100g wynosi 1,50zł. Zapraszamy wszystkich, z przede wszystkim studentów na wyżerkę do syta. Mamy nadzieję, iż czas spędzony w lokalu nie będzie czasem zmarnowanym.

Adres: ul. Trwała 7

Strona WWW: www.diroberto.com.pl/strona-glowna.html

Godziny otwarcia:
pn-nd: 11:00-21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: mdonata@o2.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 25 cm
duża 35 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa