DiRoberto – Trwała

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Południe

DiRoberto

DiRoberta serwuje pizzę prosto z pieca opalanego drewnem. Jeśli możemy Was jeszcze w jakiś sposób zachęcić do jej odwiedzenia to dodamy, że możecie tutaj zamówić prawdziwą pizzę parmeńską, która stanowi rarytas wśród wszystkich kompozycji pizzy. Do pizzerii jest niedaleko z Uniwersytetu Ekonomicznego czy też WSZiF, dlatego studenci są mile widziani ;) Nie zapomnijcie napisać opinii o tym lokalu.

Adres: ul Trwała 7

Strona WWW: www.diroberto.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 11:00 do 21:00
Sobota – Niedziela: 12:00 do 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: mdonata@o2.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 25cm
duża – 35cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa