Farina

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 21 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Dąbie, Śródmieście

Farina

Farina to pizzeria, którą można znaleźć na ulicy Wróblewskiego 4. Jest to mały lokal z dużym sercem. Do wyboru z menu mamy pizzę w prawie 20 rodzajach oraz w dwóch jej wielkościach. Do każdej pizzy sos czosnkowy lub pomidorowy gratis. Natomiast dla fanów włoskich przypraw z których mamy do wyboru; oliwę czosnkową, pikantną oraz bazylikową również otrzymamy gratis. Lokal oferuje także napoje zimne cena rozpoczyna się już od 2,50 zł. Zapraszamy.

Adres: ul. Wróblewskiego 4

Strona WWW: www.pizzafarina.com

Godziny otwarcia:
pn. pt 12.00- 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail:
pizzafarina@gmail.com

Dostępne rozmiary pizzy:
Large (32cm)
Great (42cm)

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa