Gallo Nero Ristorante & Pizzeria

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Kleczków, Psie Pole

Gallo Nero Ristorante & Pizzeria

Gallo Nero to restauracja, która istnieje od 2006 roku na rynku wrocławskim. Lokal ten dokładnie znajduje się na ulicy Trzebnickiej 82. Restauracja oferuje kuchnię włoską. restauracja ta to kameralne miejsce, gdzie można udać się na spotkanie z przyjaciółmi, jak również na kolację we dwoje. Menu oferowane przez restaurację oferuje; zupy, przystawki, sałaty, dania z makaronu, dania mięsne oraz pizze. Pizzę mamy do wyboru z pośród 23 rodzai oraz trzech jej wielkości. Lokal oferuje również dowóz pizzy do klienta, jednak o szczegóły prosimy dowiadywać sie w lokalu.

Adres: ul. Trzebnicka 82

Strona WWW: www.gallonero.pl

Godziny otwarcia:
pn. sob. 12:00 – 22:00
nd. 12:00 – 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: gallonero.ristorante

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia 30
duża 40cm
mała 24cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa