Grande pizza ul. Bajana

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 13 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Gądów Mały

Grande pizza

Grande Pizza może się pochwalić trzema lokalami mieszczącymi się na terenie Wrocławia. Jeden z nich można naleźć na ulicy Bajana 1. Lokal w swojej ofercie posiada przede wszystkim pizze, która dostępna jest w dwóch rozmiarach. Pizze zamówić można również z owocami morza. Z menu do wyboru mamy także sałatki oraz makarony. Pizze można zamówić telefonicznie. Średni czas dostawy to 30 minut. Dowóz w określonej stresie gratis, do każdej pizzy dwa sosy gratis. Sosy to: pomidorowy, czosnkowy, meksykański, ketchup)

Adres: ul. Bajana 1

Strona WWW: www.grandepizza.pl/

Godziny otwarcia:
pn. -sob. 11.00-23.00
niedziela 11.00- 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia 42 cm
duża 42 cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa