Greenbar – Długa

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Szczepin

Greenbar

Greenbar to pizzeria znajdująca się naprzeciw Tesco przy ul. Długiej. Tam znajdziecie pizzę w 28 rodzajach, a oprócz tego dużo dań i szybkich potraw z dodatkiem gyros. Ponadto możecie zjeść różne dania obiadowe, a także dania z grilla. Do tego dodamy jeszcze sałatki i mamy dość zasobne menu, w którym znajdziemy zarówno dania na każdy dzień jak i na wyjścia wspólne ze znajomymi. Do wyboru macie 4 rozmiary pizzy i możliwość zamawiania przez SMS lub Internet.

Adres: ul. Długa 68

Strona WWW: www.greenbar.com.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 11:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@greenbar.com.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 24cm
duża – 30cm
mega – 40cm

Dowóz: Tak, bezpłatnie powyżej 20zł do 4km


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa