Gyros Hot

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Południe

Gyros Hot

Ulica Traugutta 69 to miejsce we Wrocławiu gdzie można znaleźć lokal Gyros Hot. Lokal to idealne miejsce na spotkania rodzinne. W menu uwzględniono nawet najmłodszych klientów, przygotowując specjalne potrawy dla dzieci. Z menu lokalu można wybierać pośród; zestawów obiadowych, przekąsek, sałatek, pizzy, ryb, mięsa wołowego, mięsa z kurczaka. Pizza dostępna jest w rozmiarze 28 centymetrów. Oprócz tradycyjnej pizzy można zamówić pizze wegetariańską. Lokal przyjmuje również zamówienia telefoniczne pizzy, o szczegółach dowozu prosimy pytać w lokalu.

Adres: ul. Traugutta 69

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Pon. – Piątek: 11.00 – 22.00
Sob: 11.00 – 21.00
Niedz: 11.00 – 20.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
duża 28

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa