Hollyfood

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Księże Małe i Księże Wielkie

Hollyfood

Hollyfood to pizzeria na ulicy Świerczewskiego 33 we Wrocławiu. Jak można się domyśleć specjalnością lokalu jest pizza, która oferowana jest w dwóch rozmiarach oraz ponad 20 smakach. Pizze można również skomponować samemu, a więc mnogość rodzai pizzy może być nieskończona:). Z menu oprócz pizzy do wyboru mamy także gyros, makarony, sałatki. Oferta lokalu obejmuje również catering. Lokal oferuje również liczne promocje z którymi zachęcamy się zapoznać na stronie firmowej pizzerii.

Adres: ul. Świerczewskiego 33

Strona WWW: www.hollyfood.com.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: hollyfood@onet.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm
40 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa