I Love Pizza

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

I Love Pizza

I Love Pizza mieści się na ulicy Więziennej 5c jest to dzielnica Stare Miasto we Wrocławiu. Pizza wypalana jest w piecu opalanym drewnem. Pyszna pizza dostępna jest w dwóch rozmiarach oraz w dwudziestu pięciu smakach. Promocje, które oferuje lokal to między innymi: przy zamówieniu trzech pizz otrzymamy 1 litr coca-coli gratis. Oferta dostępna przy zamówieniu telefonicznym. Dowóz pizzy w określonym rejonie. Zapraszamy do skorzystania z oferty lokalu.

Adres: ul. Więzienna 5c

Strona WWW: www.malasiewicz.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 14.00 – 22.00
Wtorek – Sobota: 14:00 – 24:00!
Niedziela: 13:00 – 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa