Il Gusto Club & Restaurant

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 20 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Il Gusto Club & Restaurant

Ulica Mikołaja 8-11 to miejsce gdzie można znaleźć Il Gusto Club. W swojej ofercie restauracja posiada bogate menu, w którym można znaleźć: zupy, przystawki, sałatki, makarony, pizze, desery. W swojej ofercie lokal posiada także wyrób win, win musujących oraz szampana. Pizza podawana jest w jednym rozmiarze oraz dostępna jest w 12 rodzajach. Do pizzy można dobierać dodatki za każdy z nich dopłacimy 3 złote do wartości pizzy. Zachęcamy do podzielenia się opiniami na temat lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Mikołaja 8-11

Strona WWW: www.ilgusto.pl

Godziny otwarcia:
lokal w okresie zimowym czynny codziennie od godz. 17.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: kontakt@ilgusto.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa