Imperia – Grabiszyńska

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 22 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Gajowice

Imperia

Imperia to restauracja, o której niestety nie posiadamy wielu informacji. Bardzo chcielibyśmy uzupełnić jej wizytówkę, ale na obecną chwilę jesteśmy zmuszeni przedstawić takie oto skrótowe informacje teleadresowe. Jeśli jesteś właścicielem tego lokalu lub jego wiernym klientem to zachęcamy do kontaktu z nami.

Adres: ul. Grabiszyńska 20

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 12:00 do 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa