Italia – Legnicka

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy niedziela, 20 Listopad, 2011

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Szczepin

Italia

Pizzeria Italia to kolejna pizzeria, która ma dwa lokale na terenie Wrocławia. Jeden z nich, który właśnie tutaj opisujemy znajduje się na ulicy Legnickiej czyli na Starym Mieście. W jej ofercie macie 3 rozmiary pizzy i aż 37 różnych kombinacji – na pewno znajdziecie coś co Wam przypadnie do gustu. Jeśli nie macie przy sobie gotówki, to nie ma problemu – wystarczy, że zgłosicie płatność kartą, a dostawca da Wam możliwość płatności w ten sposób za pomocą przenośnego terminalu. To bardzo atrakcyjne ułatwienie i coraz bardziej popularne, dlatego warto o nim wspomnieć

Adres: ul Legnicka 32

Strona WWW: www.italia-pizzeria.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 11:00 do 22:00
Sobota: 12:00 do 22:00
Niedziela: 12:00 do 21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 20cm
duża – 30cm
familijna – 40cm

Dowóz: Tak, bezpłatnie powyżej 20zł. Minimalna wartość zamówienia 10zł, koszt: 2zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa