Kalimera – Armii Krajowej

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Gaj, Krzyki

Kalimera

Pizzeria Kalimera to średniej wielkości lokal, który znajduje się w budynku AB Centrum – dlatego jest szansa, żeby przyjeżdżając tam, znajdziecie jakieś miejsce parkingowe. Oferowana tutaj pizza jest w rozmiarach 20, 30 i 40cm. Jeśli macie ochotę na inne dania, nie stanowi to problemu. Możecie zamówić na przykład potrawy z Gyros lub zestawy obiadowe, sałatki, czy zapiekanki. Istnieje opcja dowozu, ale jest płatna powyżej 3km od lokalu.

Adres: Al. Armii Krajowej 14C/1

Strona WWW: www.kalimera.net.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Sobota: 11:00 do 22:30
Niedziela: 12:00 do 22:30

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 20cm
duża – 30cm
familijna – 40cm

Dowóz: Tak, bezpłatnie do 3km przy zamówieniu powyżej 20zł, przy zamówieniu poniżej 20zł koszt 2 zł, powyżej 3 km koszt 1 zł za km


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa