La Terrazza

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Kozanów

La Terrazza

La Terrazza to restauracja we włoskim klimacie, mieszcząca się na ulicy Dokerskiej 3 we Wrocławiu. Z typowo włoskiej karty menu można wybierać z pośród; pizzy, makaronów, dań z ryżu, dań z pieca, sałatek, przekąsek, deserów czy dań specjalnych. Jeśli chodzi o pizze to można wybierać z pośród 15 rodzai. Rezerwację stolika można zamówić telefonicznie. Przy zamówieniu powyżej 30 złotych dostawa pizzy do klienta w określonej strefie gratis. Zachęcamy do pisania opinii na temat lokalu.

Adres:  Dokerska 3

Strona WWW: www.laterrazza.wroclaw.pl

Godziny otwarcia:
pn. – czw. 12:00 do 23:00
pt.- sob. 12.00- 24.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
33 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa