La Trattoria

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Wojszyce

la Trattoria

Lokal La Tratoria to restauracja mieszcząca się na ulicy Goetla 11. Jest to rejon Wojszyce we Wrocławiu. Lokal ten nadaje się na obiady rodzinne, romantyczną kolację, restauracja oferuje również organizację imprez okolicznościowych. W lokalu można zamówić dania wegetariańskie. Z menu można wybierać pośród sałatek, pizzy, makaronów. Dwie wielkości pizzy oraz 24 jej rodzajów to jedna z pozycji menu, które oferuje lokal. Realizacja zamówień telefonicznych następuje po przekroczeniu rachunku w wysokości 30 złotych, oraz dowóz dań odbywa się do 4 kilometrów od lokalu.

Adres: Goetla 11

Strona WWW: www.latrattoria.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa