Lissa

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Leśnica

Lissa

Pizzeria Lisa to lokal z tradycją, który istnieje na Wrocławskim rynku już od 1991 roku. Cena pizzy zaczyna się już od 7 złotych za małą pizzę, natomiast za najdroższą dużą pizze zapłacimy kwotę 20,50 złotych. Pizza dostępna jest w czterech wielkościach oraz w ponad dwudziestu smakach. Oprócz pizzy z menu można również wybierać: Hamburgery, Cheesburgery, Tortille, Frytki. Niestety nasz portal nie posiada informacji na temat dowozów pizzy. Zachęcamy do podzielenia się informacjami oraz komentowania lokalu na www.alepizza.com.

Adres: ul. Średzka 25

Strona WWW: www.pizzalissa.pl

Godziny otwarcia:
pn.- pt. 10.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: poczta@lissa.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała
średnia
duża

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa