Mamma Mia

6
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Wojszyce

Mamma Mia

Mamma Mia to restauracja mieszcząca się na ulicy Grota- Rowieckiego 34a we Wrocławiu. Z karty menu mamy do wyboru pizze, gyros, makarony oraz sałatki. Cena pizzy zaczyna się od 11 złotych. Natomiast najdroższa duża pizza kosztuje 22,50 złotych. Pizzeria Mamma Mia to świetny lokal do spotkań z przyjaciółmi. Jak widać ceny są bardzo kuszące, dodając do tego promocje jakie lokal oferuje można naprawdę najeść się do syta oraz nie obawiać się o grubość portfela. Lokal oferuje także dowóz pizzy na zamówienie w określonej strefie dowóz bezpłatny.

Adres: ul. Grota-Roweckiego 34A 

Strona WWW: www.mammamia-pizzeria.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
duża 42 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa