MammaMia

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 23 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Zalesie, Śródmieście

MammaMia

Restauracja na ulicy Szanieckiego 68 to lokal, który w oferuje nam włoską kuchnię. Specjałem restauracji MammaMia jest pizza, na chrupiącym cienkim cieście. Oprócz tradycyjnej pizzy są również w menu pozycję z pizzą wegetariańską. W swojej ofercie lokal posiada również sałatki, makarony, oraz domowe pierogi. Smak potraw pozostawiamy jednak waszej ocenie. Pizzę można zamówić również telefonicznie, dowóz do klienta w określonej strefie gratis.

Adres: ul. Szanieckiego 68

Strona WWW: www.mammamiasepolno.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek Sobota 14:00 – 21:00
Niedziela Nieczynne

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
28 cm
36 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa