Miki Pizza

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Psie Pole, Swojczyce

Miki Pizza

Na ulicy Strachocińskiej 65 można znaleźć lokal Miki Pizza. Lokal ten może pochwalić się prawie trzydziestoletnia tradycją. Gdyż to już w latach 1984-1989 istniał bar Miki. Z klasycznego polskiego menu do wyboru mamy zestawy obiadowe, zupy, dania mięsne, ryby, dania mączne. Lokal wzbogacił swoją ofertę o włoski klimat mianowicie o pizze, makarony oraz gyros. Jeżeli chodzi o pizze mamy do wyboru dwie wielkości oraz ponad 15 jej rodzai. Ocenę restauracji z takim wielkim dorobkiem pozostawiamy waszej ocenie. Zachęcamy do komentowania lokalu na www.alepizza.com

Adres: ul. Strachocińska 65

Strona WWW: www.restauracja-miki.wroclaw.pl

Godziny otwarcia:
pn. -pt. 11.00- 23.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: BRUNO.poczta@interia.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia
duża

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa