Multifood STP

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 23 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Kuźniki

Multifood STP

Multifood STP to restauracja na ulicy Legnickiej 58 we Wrocławiu. Oferuje dania na wagę za każde 10 dkg 3.86 zł. Z menu do wyboru mamy: Spaghetti Bolognese, Gołąbki, Naleśniki ze szpinakiem, Pizzę oraz wiele innych dań. Warto zauważyć, iż lokal w swojej ofercie dla swoich klientów proponuje liczne promocje. Jedną z nich może być “Happy Hour”, czyli w ostatniej godzinie otwarcia lokalu wszystkie dania o 50 % taniej. Zapraszamy.

Adres: ul. Legnicka 58

Strona WWW: www.multifoodstp.pl/restauracja/wroclaw/pierwszy-multifood-stp-magnolia-park

Godziny otwarcia:
pn-nd: 09:00-21:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@multifoodstp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa