Nocna Pizza

111
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy wtorek, 14 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Ołbin, Śródmieście

Nocna Pizza

Nocna Pizza to jeden z niewielu lokali we Wrocławiu, który oferuje swoje usługi do godzin porannych (2.30, a nawet 4.00). Lokal Nocna Pizza oferuje dwie wielkości pizzy oraz prawie dwadzieścia jej smaków. Lokal daje możliwość stworzenia pizzy według swojego uznania. Pizzeria oferuje dowóz na terenie całego Wrocławia, a nawet poza granice Wrocławia. Minimalna kwota zamówienia wynosi 21 złotych. Za pizze można zapłacić kartami Visa, Master Card, Maestro, również w dostawie. Lokal oferuje liczne promocje z których zachęcamy skorzystać.

Adres: ul. Jaracza 57/59

Strona WWW: www.nocnapizza.com.pl

Godziny otwarcia:
pn-śr: 18:00-02:30
czw-sb: 18:00-04:00
nd: 18:00-02:30

Telefon kontaktowy:

E-mail: dobreklimaty@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm
40 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa