Olimpico

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Grabiszyn

Olimpico

Olimpico to lokal znajdujący się na ulicy Energetycznej 14/1b. Mnogość pozycji menu z które jest imponujące na pewno zachęci do odwiedzenia restauracji. Przykładowo z menu można wybierać pizze: mięsną, wegetariańską oraz rybną. W menu restauracji dostępne są również dania proteinowe. Tak że nie musimy obawiać się o nadmiar swoich kilogramów odwiedzając lokal Olimpico. Lokal ten nadaje się na spotkania rodzinne, zadbano również o najmłodszych członków rodziny oferując menu dla dzieci. Nie sposób opisać wszystkie pozycje menu, zapraszamy zatem aby przekonać się samemu o jej ilości, ale również zachęcamy do komentowania smaku potraw na www.alepizza.com.

Adres: ul. Energetyczna 14/1b

Strona WWW: www.olimpico.pl

Godziny otwarcia:
pn. pt. 10.00- 21.00
sob. Nd. 12.00-21.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa