Party Pizza – Plac Zgody

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 21 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Krzyki, Przedmieście Oławskie

Party Pizza

Jest to jeden z trzech lokali Party Pizzy znajdujący się na terenie Wrocławia. Jak w każdym z nich macie do wyboru jedną z 16 gotowych kompozycji, ale możecie przecież tworzyć własne w ramach Miksuj Party. Więc jeśli ktoś nie czuje się usatysfakcjonowany gotowymi opcjami, zawsze może stworzyć swoją, Dodatkowo do każdej pizzy dostajecie dwa sosy gratis. No i warto wspomnieć o tym, że lokal otwarty jest do 2 w nocy. Podczas gdy inne pizzerie będą zamknięte – będziecie mogli złożyć zamówienie właśnie tutaj :)

Adres: Pl. Zgody 2

Strona WWW: www.partypizza.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 11:00 do 02:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@partypizza.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
średnia – 30cm
duża – 40cm
super – 40cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa