Piramida – ul. Św. Mikołaja

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 20 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Piramida

Ulica Św. Mikołaja 8 to miejsce gdzie można znaleźć lokal restauracji Piramida. Mnogość pozycji menu sprawia, iż nawet najbardziej wymagające podniebienia znajdą coś dla siebie. Jednak smak potraw pozostawiamy waszej ocenie. Jedną z pozycji menu jest pizza o rozmiarze 30 centymetrów oraz proponowana w około 10 rodzajach. Lokal swoim klientom oferuje także promocje z których zachęcamy skorzystać. Restauracja tej marki na ulicy Św. Mikołaja 8 to największy lokal, który może pomieścić 240 gości. Zapraszamy.

Adres: ul. Św. Mikołaja 8

Strona WWW: www.piramida-steakhouse.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@piramida-steakhouse.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa