Piramida – ul. Wita Stwosza

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy poniedziałek, 20 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Piramida

Piramida na ulicy Wita Stwosza 12 to jeden z dwóch lokai mieszczących się na terenie Wrocławia tej firmy. Restauracja prężnie rozwija się na terenie całej Polski, ma już 6 lokali. Menu lokalu to przede wszystkim różnorakość oraz mnogość wyboru. Mamy nadzieję, że karta menu restauracji Piramida a przede wszystkim smak potraw zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. To jednak pozostawiamy waszej ocenie. Zachęcamy do komentowania restauracji Piramida na www.alepizza.com.

Adres: ul. Wita Stwosza 12

Strona WWW: www.piramida-steakhouse.pl

Godziny otwarcia:
Brak danych

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@piramida-steakhouse.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
30 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa