Pizza Bunga Bunga

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Nowy Dwór

Pizza Bunga Bunga

Wrocław ulica Wojrowicka 36 to miejsce gdzie można znaleźć Pizzerię Bunga Bunga. Lokal w swojej karcie menu oferuje makarony, dania zapiekane, pizze, sałatki. Cena pizzy zaczyna się od 9 złotych. Do wyboru mamy dwie wielkości pizzy oraz ponad 20 rodzai. Lokal oferuje liczne promocje. Jedną z nich jest “Obiad u Premiera”, każda osoba która zapłaci 25zł może jeść oraz pić do syta. Lokal oferuje również dowóz składników z których korzysta restauracja. (warzywa, sosy, nabiał itp.)

Adres: ul. Wojrowicka 36

Strona WWW: www.pizzabunga.pl

Godziny otwarcia:
pn-nd: 11:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@pizzabunga.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 22cm
duża 32 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa