Pizza Milano

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Karłowice, Psie Pole

Pizza Milano

Pizza Milano to lokal, który oferuje tradycyjną włoską kuchnię. Menu lokalu to pozycje przede wszystkim pizzy. Pizze możemy wybierać na grubym lub cienkim cieście według życzenia. Pizza ma dwa rozmiary, dostępna jest również pizza z Kubusiem przygotowana specjalnie dla dzieci. Do każdej pizzy sos czosnkowy lub pomidorowy gratis. Produkty wykorzystywane do tworzenia potraw pochodzą w większości z Włoch. Szef kuchni poleca pierogi: ze szpinakiem, z gyrosem, z kabanosem oraz tradycyjne. Cena pierogów zaczyna się od ośmiu złotych.

Adres: ul. Oleśnicka 23

Strona WWW: www.milanopizza.pl

Godziny otwarcia:
pn. nieczynne
wt. sb. 13.00- 23.00
nd. 13.00- 20.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: biuro@milanopizza.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
36 cm
46 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa