Pizza Seven

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Kozanów

Pizza Seven

Na ulicy Trackiej 29 znajduje się lokal Pizzerii Seven. Jest to dzielnica Kozanów we Wrocławiu. Z menu do wyboru mamy pizze w rozmiarze 32 centymetry oraz do wyboru prawie 15 jej rodzai. Codziennie do godziny 18.00 pizzeria zaprasza na “makarony studenta” cena takiego dania wynosi 7,50 zł. W ofercie lokalu są również desery. Zachęcamy do odwiedzin lokalu aby spróbować potrawy, które oferuje lokal oraz umieszczenia swojego komentarza na www.alepizzza.com. Zapraszamy.

Adres: ul. Tkacka 29

Strona WWW: Brak danych

Godziny otwarcia:
pn. nd. 12.00- 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
32 cm

Dowóz: brak danych


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa