Pizza Shop

166
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 17 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Stare Miasto, Stare Miasto

Pizza Shop

Pizzeria Shop to lokal, który dostosowuje swoją ofertę na bieżąco do wymagań klientów; przygotowując różne promocje dla nich. Wnętrze lokalu to wygląda bardzo kameralnie oraz klasyczne kolory czarny oraz biały podkreślają jego elegancki styl. Z menu pizzerii można wybierać pośród pizzy, makaronów, zapiekanek, sałatek oraz bruschetty. Z napoi niskoprocentowych dostępne są wino oraz piwo. Pizzeria oferuje dowóz zamówionych potraw w obrębie do dwóch kilometrów, oraz za minimalną wartość zamówienia 25 złotych dowóz do klienta gratis. Zapraszamy.

Adres: Kościuszki 76 B

Strona WWW: www.pizzashop.pl

Godziny otwarcia:
pn. czw. 11:00 – 22:00
pt. sb. 11.00- 24.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
małą 24 cm
średnia 32 cm
duża 45 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa