Pizza Station – Obornicka

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy niedziela, 6 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Psie Pole, Różanka

Pizza Station

Pizza Station to jedna z bardziej znanych sieci działających na terenie Wrocławia. Podstawowa cecha, która ją wyróżnia to możliwość dowozu na terenie całego miasta. Dlatego we Wrocławiu są aż 3 lokale. Oczywiście każdy w innym rejonie. Na szczęście macie pewność, że w każdym z nich dostaniecie tą samą pyszną pizzę. A jest w czym wybierać. Do wyboru kompozycje z 1-5 dodatków, pizze smakosza, konesera. Możecie także stworzyć własną. Możliwości próbowania macie na wiele wieczorów, zwłaszcza w dobrym towarzystwie.

Adres: ul. Obornicka 64

Strona WWW: www.pizzastation.pl/

Godziny otwarcia:
Niedziela – Czwartek: 12:00 do 23:00
Piątek – Sobota: 12:00 do 00:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@pizzastation.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 22cm
duża – 30cm

Dowóz: Tak, bezpłatnie z danych rejonów. Pozostałe: zamówienia powyżej 45zł bezpłatnie, 19-45zł – koszt 6zł, poniżej 19zł – koszt 10zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa