Pizza Station – Pochyła

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy niedziela, 6 Listopad, 2011

Tagi : , , ,

Rejony Wrocławia: Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto

Pizza Station

Mamy przyjemność przedstawić najnowszy lokal z sieci Pizza Station cieszącej się dużą popularnością we Wrocławiu. Jeśli po raz pierwszy słyszycie taką informację to koniecznie musicie pojechać spróbować albo zadzwonić i złożyć zamówienie. Może nawet uda Wam się załapać na darmową dostawę. W ramach zachęty dodamy jeszcze, że na życzenie możecie zamówić pizzę na kruchym cieście, a większość składników możecie wymieniać dowolnie na inne. To bardzo ważne jak w danej pizzy nie pasuje Wam na przykład koperek ;)

Adres: ul. Pochyła 12/1B

Strona WWW: www.pizzastation.pl/

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Niedziela: 11:00 do 22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: info@pizzastation.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała – 22cm
duża – 30cm

Dowóz: Tak, bezpłatnie z danych rejonów. Pozostałe: zamówienia powyżej 45zł bezpłatnie, 19-45zł – koszt 6zł, poniżej 19zł – koszt 10zł


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa