PizzaMobile

3
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy czwartek, 16 Luty, 2012

Tagi : , ,

Rejony Wrocławia: Psie Pole, Psie Pole

PizzaMobile 

Pizza Mobile to jeden z dwóch lokali mieszczących się we Wrocławiu. Lokal ten mieści się na ulicy Bałtyckiej 15. Pizzeria rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Ciekawostką jest, że lokal to tak naprawdę samochód specjalnie przygotowany do wyrobu oraz wypieku pizzy. Samochody to francuska marka Citroen Typu HY z lat 60, 70. We Francji samochód “wyrabiający pizzę” :) to norma, natomiast w Polsce jest to nowość. Samochód Pizza Mobile z łatwością można rozpoznać po barwach, którymi są kolory czarny oraz żółty. Zapraszamy na degustację pizzy.

Adres: ul. Bałtycka 15

Strona WWW: www.pizzamobile.pl

Godziny otwarcia:
pn.- pt. 12.00- 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: grifa@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
35 cm

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa