Pizzamobile

16
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Gądów Mały

Pizzamobile

Pizzamobile to lokal, który w swojej ofercie posiada tylko i wyłącznie pizze w rozmiarze 35 cm oraz w 17 rodzajach. Pizzeria może pochwalić się sposobem wypalania pizzy, który następuje w drewnianym piecu według starej tradycji. Bogata ilość składników oraz możliwość wymiany każdego z nich sprawia iż każdy skomponuje coś dla siebie. Zamówioną pizze można odebrać w lokalu, lokal oferuje również dowóz pod wskazany adres. Dowóz gratis przy minimalnym zamówieniu 25 złotych.

Adres: ul. Bajana 1

Strona WWW: www.pizzamobile.pl

Godziny otwarcia:
śr-czw: 12:00-22:00
pt-sb: 12:00-23:00
nd: 12:00-22:00

Telefon kontaktowy:

E-mail:  grifa@wp.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
35 cm

Dowóz: Tak, Gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa