Pizzeria Bonita

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Poświętne, Psie Pole

Pizzeria Bonita

Ulica Poświęcka 17 to miejsce gdzie można znaleźć lokal Pizzerii Bonita we Wrocławiu. Z kolorowego menu do wyboru mamy dania z kurczaka, sałatki, tortille, kuchnię polską, zupy, jak również pizze. Pizza to zapewne specjalność lokalu można tak sądzić iż zajmuje ona największą cześć karty menu. Lokal oferuje ponad 30 pozycji oraz dwie wielkości tego przysmaku. Restauracja zaprasza również wszystkich chętnych do skorzystania z organizacji imprez okolicznościowych do 50 osób. Można wybrać gotowe menu na przyjęcie oferowane przez lokal lub samemu skomponować według uznania.

Adres: Poświęcka 17

Strona WWW: www.pizzabonita.pl/

Godziny otwarcia:
niedziela – czwartek: 12:00 – 22:00
piątek – sobota: 12:00 – 23:00

Telefon kontaktowy:

E-mail: trapio@poczta.fm

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak, w określonej strefie gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa