Pizzeria Capratti

0
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Gaj, Krzyki

Pizzeria Capratti

Na ulicy Czekoladowej 43 można znaleźć Pizzerie Capratti. Jest to lokal, który istnieje od 2003 roku. Zatem można przypuszczać, iż lokal posiada już stałach klientów. Lokal oferuje pomieszczenie z kominkiem na około 20 osób co na pewno dodaje atrakcyjności w zimę, natomiast latem mamy do dyspozycji mały ogródek, który jest w stanie pomieścić około 10 osób. W restauracji mamy do wyboru takie pozycje jak: pizze, kuchnie polską, spaghetti oraz gyros. Zapraszamy

Adres: Czekoladowa 43

Strona WWW: www.pizzeriacapratti.pl/

Godziny otwarcia:
pn.-nd. 12.00-22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: kontakt@pizzeriacapratti.pl

Dostępne rozmiary pizzy:
mała 20cm
duża 30cm

Dowóz: Tak, w określonej strefie gratis


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa