Pizzeria Ciao

1
Głosuj!

Dodany przez admin Brak komentarzy piątek, 10 Luty, 2012

Tagi : ,

Rejony Wrocławia: Fabryczna, Popowice

Pizzeria Ciao

Pizzeria Ciao mieści się przy ulicy Metalowców 61. Lokal to restauracja we włoskim stylu. Oferuje tradycyjne dania włoskie. Rzeczą, którą wyróżnia lokal to kuchnia typu “show kitchen”. Klient może zobaczyć jak potrawy są przyrządzane. Lokal organizuje również imprezy zamknięte takie jak: wieczory kawalerskie, imieniny bankiety oraz wiele innych. Z bogatego menu możemy wybierać: makarony, lasagne, sałatki, przekąski, pizze. Zachęcamy do odwiedzin lokalu.

Adres: ul. Metalowców 61

Strona WWW: www.pizzeriaciao.pl

Godziny otwarcia:
pn. – nd. 12.00 – 22.00

Telefon kontaktowy:

E-mail: Brak danych

Dostępne rozmiary pizzy:
brak danych

Dowóz: Tak


Wyświetl większą mapę

Jeżeli jesteś właścicielem tego lokalu i chciałbyś posiadać profesjonalną wizytówkę taką jak tutaj, zapoznaj się z treścią działu REKLAMA i napisz do nas na adres wroclaw@alepizza.com lub zadzwoń na numer 785-049-149. Skontaktujemy się z Tobą, aby dopełnić wszelkich formalności i zapewnić Twojemu lokalowi wyjątkową wizytówkę.

Napisz komentarz

Przypominamy, że pisząc komentarz musisz obiektywnie uzasadnić jego treść. Komentarze zawierające opinie bezpodstawne i będące ubogie merytorycznie nie zostaną zaakceptowane, a ostatecznie nie będą wyświetlane na stronie. Ponadto prosimy nie dodawać wielu komentarzy pochodzących z tego samego IP komputera. W takim przypadku zostanie wyświetlony tylko jeden z nich.

 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.

Powered by Vote It Up

  • RSS
  • Blip
  • Facebook
  • Nasza Klasa